650 Lekë


Përshkrimi

  • Tas me mbyllje hermetike per ushqimet tuaja
  • Nga marka Curver me kapacitet 0.9 liter
  • Veshet anesor sigurojne mbylljen 100% hermetike
  • Mund te vendoset ne mikrovale per te ngrohur ushqimin
  • Gjithashtu ne lavastovilje per tu pastruar
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29299

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1300 L
890 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
650 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
550 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
550 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Tas me mbyllje hermetike per ushqimet tuaja

Nga marka Curver me kapacitet 0.9 liter

Kapaku transparent ju lejon te shihni permbajtjen e ushqimit te vendosur

Veshet anesor sigurojne mbylljen 100% hermetike

Mund te vendoset ne mikrovale per te ngrohur ushqimin, ne frigorifer dhe gjithashtu ne lavastovilje per tu pastruar

Specifikat

Marka Curver
Materiali Plastike

Reviews (0)