650 Lekë


Përshkrimi

  • Tre tasa ne nje te vetem
  • Material plastike PVC shume cilesore
  • Ngjyre e tejdukshme me kapak
  • Me kapacitet 1 liter, 2 liter dhe 3 liter
  • Lahet lehtesisht ne lavastovilje
  • Permasat : 29,5x19,5x8 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29317

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1300 L
890 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
650 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
550 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
550 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Tre tasa ne nje te vetem

Material plastike PVC shume cilesore

Ngjyre e tejdukshme me kapak. Me kapacitet 1 liter, 2 liter dhe 3 liter

Per ruajtjen e ushqimeve tuaja. Lahet lehtesisht ne lavastovilje dhe mund te vendoset ne frigorifer

Permasat : 29,5x19,5x8 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)