590 Lekë


Përshkrimi

  • Tas porcelani me diameter 23 cm Coconut
  • Ideal per shtrimin e nje tryeze ne detaje 
  • Sugjerohet per servirjen e sallatrave te ndryshme 
  • Material porcelani me dizanj te vecante nga jashte e vijezuar 
  • Rezistent per mikrovale dhe lavastovilje 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 40050

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1300 L
890 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
650 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
550 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
550 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Tas porcelani me diameter 23 cm Coconut

Ideal per shtrimin e nje tryeze ne detaje 

Sugjerohet per servirjen e sallatrave te ndryshme 

Material porcelani me dizanj te vecante nga jashte e vijezuar 

Rezistent per mikrovale dhe lavastovilje 

Produktet që keni parë

Reviews (0)