550 Lekë


Përshkrimi

  • Tas plastik me doreze dhe mbyllje me vakum
  • Mbyllje hermetike e cila nuk lejon derdhjen e ushqimeve
  • Material rezistent per mikrovalen
  • Kapaciteti 0.9 litra / Me ngjyre blu
  • Permasat 17 x 17 x 11 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 38521

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1300 L
890 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
650 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
550 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Tas plastik me doreze dhe mbyllje me vakum.

Mbyllje hermetike e cila nuk lejon derdhjen e ushqimeve.

Material rezistent per mikrovalen.

Kapaciteti 0.9 litra.

Me ngjyre blu.

Permasat 17 x 17 x 11 cm

Specifikat

Marka Curver
Kapaciteti (ne Litra) 0.9 Litra
Permasat 17 x 17 x 11 cm

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Nuk ja vlen

Nuk është hermetik.


Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Nuk ja vlen

Nuk është hermetik.