650 Lekë


Përshkrimi

  • Tas per te marre ushqimin me vete ne pune apo shkolle
  • Nje produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike
  • Tasi ka 2 ndare me kapacitete 0.6 + 0.3 litra
  • Ideal per ruatjen dhe mbajtjen e sandwich, sallatave dhe ushqimeve
  • Mund ta vendosni ne mikrovale dhe ne lavastovilje per pastrim
  • Permasat 15 x 20 x 9 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 38535

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1300 L
890 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
550 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
550 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Tas per te marre ushqimin me vete ne pune apo shkolle.

Nje produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike.

Tasi ka 2 ndare me kapacitete 0.6 + 0.3 litra.

Ideal per ruatjen dhe mbajtjen e sandwich, sallatave dhe ushqimeve.

Mund ta vendosni ne mikrovale dhe ne lavastovilje per pastrim.

Permasat 15 x 20 x 9 cm

Specifikat

Marka Curver
Kapaciteti (ne Litra) 0.6 + 0.3 Litra
Permasat 15 x 20 x 9 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)