550 Lekë


Përshkrimi

  • Tas per te marre ushqimin me vete ne pune apo shkolle
  • Nje produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike
  • Tasi shoqerohet me nje set servisi luge, pirun dhe thike
  • Ideal per ruatjen dhe mbajtjen e sandwich, sallatave dhe ushqimeve
  • Mund ta vendosni ne mikrovale dhe ne lavastovilje per pastrim
  • Kapaciteti 1 liter / Permasat 16 x 21 x 7 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38986

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1300 L
890 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
650 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
550 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
550 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Tas per te marre ushqimin me vete ne pune apo shkolle.

Nje produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike.

Tasi shoqerohet me nje set servisi luge, pirun dhe thike.

Ideal per ruatjen dhe mbajtjen e sandwich, sallatave dhe ushqimeve.

Mund ta vendosni ne mikrovale dhe ne lavastovilje per pastrim.

Kapaciteti 1 liter.

Permasat 16 x 21 x 7 cm

Specifikat

Marka Curver
Kapaciteti (ne Litra) 1 liter
Permasat 16 x 21 x 7 cm

Reviews (0)