1 190 Lekë


Përshkrimi

  • Tave gatimi me kapak
  • Forme ovale dhe ne ngjyre te zeze me pika te vogla te bardha 
  • Ne anesore ka dy doreza si dhe ne pjesen e siperme te kapakut 
  • Material alumini dhe me permasa 33x22 cm 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 30969

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 800 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (15)
1 ne stok
6 900 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
1 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
690 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (50)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (50)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 090 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tave gatimi me kapak

Forme ovale dhe ne ngjyre te zeze me pika te vogla te bardha 

Per amvisat eshte nje aset i domosdoshet qe gatimet e tyre te marin shijen e duhur dhe nje pjekje cilesore 

Ne anesore ka dy doreza si dhe ne pjesen e siperme te kapakut 

Material alumini dhe me permasa 33x22 cm 

Ne paketim ju do te keni edhe nje zgare ne permasat e taves per larmishmeri gatimesh sipas shijes 

Reviews (0)