2 190 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 400 Lekë


Përshkrimi

  • Set me 18 pjata qeramike
  • Fine dhe te vecanta per perdorim te perditshem
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 27615

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
1 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 590 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
1 590 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
690 Lekë
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 200 L
590 Lekë
790 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
690 Lekë
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set me 18 pjata 

Pjata jane per embelsira per supe dhe pjata te ceketa ne forme katrore

Seti permban:

6 pjata supe me diameter 8,25''

6 pjata te medha te ceketa me diameter 10,5''

dhe 6 pjata embelsirash me diameter 6,25''

Materia qeramike cilesore me dizenjo lule ne forme rrethi ne pjeset anesore

Vijne ne dy modele te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

Shume fine dhe te vecanta. Per perdorim te perditshem ne kuzhinen tuaj.

Specifikat

Materiali Qeramike

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

te bukura

dizenjo shume e bukur, dhe modeli i pjatave i vecante

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

te bukura

dizenjo shume e bukur, dhe modeli i pjatave i vecante