990 Lekë


Përshkrimi

Set pjatancash Bormioli te linjes Ebro

Seti permban 6 pjatanca me ngjyre te bardhe

Materiali qelq opal 

Me permasa 22*15 cm

Dizajn i thjeshte me forme vezake

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37357

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set pjatancash Bormioli te linjes Ebro

Seti permban 6 pjatanca me ngjyre te bardhe

Materiali qelq opal 

Me permasa 22*15 cm

Dizajn i thjeshte me forme vezake

Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
2 ne stok
2 890 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (17)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al