3 690 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

Set pjatash Bormioli Rocco te linjes Coconut Dizajn modern me forme rrumbullake dhe ngjyre te bardhe Materiali cilesor qelq opal  Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese Seti permban 18 pjese te ndryshme 6 pjata gjelle te thella me diameter 20 cm 6 pjata te medha te ceketa me diameter 27 cm 6 pjata embelsirash me diameter 21 cm Te vecanta dhe per perdorim te perditshem ne kuzhinen...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32324

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set pjatash Bormioli Rocco te linjes Coconut

Dizajn modern me forme rrumbullake dhe ngjyre te bardhe

Materiali cilesor qelq opal 

Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese

Seti permban 18 pjese te ndryshme

6 pjata gjelle te thella me diameter 20 cm

6 pjata te medha te ceketa me diameter 27 cm

6 pjata embelsirash me diameter 21 cm

Te vecanta dhe per perdorim te perditshem ne kuzhinen tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 590 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
3 ne stok
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (11)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (26)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
559 Lekë
690 Lekë
Kurseni 131 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
3 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (11)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (63)
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
590 Lekë
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (23)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
659 Lekë
790 Lekë
Kurseni 131 L
4 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.