2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

Set pjatash 18 cope Louis XV Material cilesore Dizejno e thjeshte shume klas

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32404

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

2 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Set pjatash 18 cope Louis XV

Të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe me dizenjo të thjeshtë 

Seti përmban 18 pjata të ndryshme: 

6 x Pjatanca  - Diametri 24 cm

6 x Pjata supe - Diametri 22.5 cm

6 x Pjata embëlsire - Diametri 18.5 cm

Të përshtatshme për përdorim në mikrovalë dhe në lavastovilje

Material 100% i riciklueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (16)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
3 ne stok
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (11)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (26)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
559 Lekë
690 Lekë
Kurseni 131 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
3 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (11)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (63)
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
590 Lekë
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (23)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
659 Lekë
790 Lekë
Kurseni 131 L
4 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.