2 590 Lekë


Përshkrimi

Set pjatash 18 cope me lule

  • 6 pjata te ceketa
  • 6 pjata te thella
  • 6 pjata per embelsira
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37450

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (63)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 600 L
1 990 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (24)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set pjatash 18 cope me lule

Te pershtatshme per perdorim te perditshem me nje dizenjo shume te thjeshte lulesh

Seti permban 6 pjatanca 23 cm, 6 pjata te thella 20 cm dhe 6 pjatanca te vogla 19 cm

Ideale per perdorim te perditshem, por edhe per nje darke te bukur mes miqsh

Mund te lahen ne lavastovilje.

Produktet që keni parë

Reviews (0)