2 190 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 400 Lekë


Përshkrimi

Set pjatash 18 cope te bardha

  • 6 pjata supe
  • 6 pjata te medha te ceketa
  • 6 pjata te tjera te ceketa
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 37449

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 700 L
790 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 300 L
490 Lekë
790 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (31)
3 ne stok
- 1300 L
New
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 900 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (60)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (20)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (118)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set pjatash 18 cope te bardha

Seti permban 6 pjata supe me diameter 8''

6 pjata te medha te ceketa me diameter 9''

dhe 6 pjata te tjera te ceketa me diameter 7,5''

Material qeramike cilesore me ngjyre te bardhe dhe forme rrethore

Shume fine dhe te vecanta. Per perdorim te perditshem ne kuzhinen tuaj

Produktet që keni parë

Reviews (0)