3 590 Lekë


Përshkrimi

Set Pjatash Embelsire + Pjatanca e Madhe Versace Nje set unik qe perfshin 6 pjata embelsire, si dhe nje pjatance te madhe per servirje ne tryeze Dizajni me ngjyre te bardhe nderthurur me motive ne po te njejten ngjyre  Paketim i krijuar me detaje Ideale per dhurate

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31003

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set Pjatash Embelsire + Pjatanca e Madhe Versace

Nje set unik qe perfshin 6 pjata embelsire, si dhe nje pjatance te madhe per servirje ne tryeze

Dizajni me ngjyre te bardhe nderthurur me motive ne po te njejten ngjyre 

Paketim i krijuar me detaje

Ideale per dhurate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
2 490 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (23)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
2 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
2 490 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (26)
I disponueshëm
3 690 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (3)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (16)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (31)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
1 ne stok
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
2 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
2 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
SHITUR
590 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (29)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.