2 290 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 400 Lekë


Përshkrimi

Set pjatash + filxhane caji Set pjatash + filxhane 20 cope Komplet me nga 4 cope pjata te ndryshme dhe filxhan caji Praktike ne perdorim Permasa: 4 pjata te ceketa 26.7 cm diameter                4 pjata supe 22.8 cm diameter                4 pjata embelsire 20.3 cm diameter                4 filxhane caji me pjata 220 cc

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32885

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set pjatash + filxhane caji

Set pjatash + filxhane 20 cope

Komplet me nga 4 cope pjata te ndryshme dhe filxhan caji

Praktike ne perdorim

Permasa: 4 pjata te ceketa 26.7 cm diameter

               4 pjata supe 22.8 cm diameter

               4 pjata embelsire 20.3 cm diameter

               4 filxhane caji me pjata 220 cc

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (17)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
3 ne stok
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (11)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (26)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
559 Lekë
690 Lekë
Kurseni 131 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
3 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (11)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (63)
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
590 Lekë
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (23)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
659 Lekë
790 Lekë
Kurseni 131 L
4 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.