6 590 Lekë


Përshkrimi

Set pjatash guri 30 Cope modeli HE001 me ngjyre bezhe

Te pershtatshme per perdorim te perditshem me nje dizenjo shume te thjeshte lulesh 

Me fortesi optimale

Seti permban 6 pjata te ceketa me diamter 27cm, 6 pjata te thella me diameter 24 cm dhe 6 per embelsira me diameter 22.5 cm

Seti permban...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27100

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set pjatash guri 30 Cope modeli HE001 me ngjyre bezhe

Te pershtatshme per perdorim te perditshem me nje dizenjo shume te thjeshte lulesh 

Me fortesi optimale

Seti permban 6 pjata te ceketa me diamter 27cm, 6 pjata te thella me diameter 24 cm dhe 6 per embelsira me diameter 22.5 cm

Seti permban gjithshtu 6 filxhane caji me kapacitet 310 ml secili dhe me pjatat perkatese

Mund te futen ne mikrovale dhe ne lavastovilje

Specifikat

MarkaComodita
MaterialiGuri

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
2 490 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (23)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
2 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
2 490 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (27)
I disponueshëm
3 690 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (3)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (18)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (31)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
1 ne stok
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
2 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
2 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
590 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (30)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.