2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Set pjatash 18 cope
  • Material cilesore porcelani
  • Permasat e duhura per nje tryeze perfekte
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27093

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 290 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Set me 18 pjata porcelani nga Comodita modeli MH004

Te pershtatshme per perdorim te perditshem me nje dizenjo shume te thjshte lulesh ngjyre blu

Seti permban 6 pjata te ceketa me diamter 23cm

6 pjata te thella me diameter 20 cm dhe 6 per embelsira me diameter 19 cm

Mund te futen ne mikrovale dhe ne lavastovilje

Specifikat

MarkaComodita

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
2 490 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (23)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
2 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
2 490 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (27)
I disponueshëm
3 690 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (3)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (18)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (31)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
1 ne stok
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
2 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
2 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
590 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (30)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.