990 Lekë


Përshkrimi

  • Set pjatash Bormioli te linjes White Moon
  • Me forme rrethore per perdorim praktik
  • Lahen edhe ne lavastovilie
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37490

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
2 ne stok
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (40)
I disponueshëm
- 500 L
2 190 Lekë
2 690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 590 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (62)
I disponueshëm
1 590 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
890 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok

Përshkrimi

Set pjatash Bormioli te linjes White Moon

Seti permban 6 pjata supe me ngjyre te bardhe

Dizajn i thjeshte me forme rrethore

Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese

Materiali qelq opal 

Me permasa 23 cm.

Produktet që keni parë

Reviews (0)