2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

Set pjatash të markës Bormioli, modeli Toledo Të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe me dizenjo të thjeshtë  Seti përmban 18 pjata të ndryshme:  6 x Pjatanca  - Diametri 25cm 6 x Pjata supe - Diametri 24cm 6 x Pjata embëlsire - Diametri 20cm Të përshtatshme për përdorim në mikrovalë dhe në lavastovilje Material 100% i riciklueshëm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 27846

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set pjatash të markës Bormioli, modeli Toledo

Të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe me dizenjo të thjeshtë 

Seti përmban 18 pjata të ndryshme: 

6 x Pjatanca  - Diametri 25cm

6 x Pjata supe - Diametri 24cm

6 x Pjata embëlsire - Diametri 20cm

Të përshtatshme për përdorim në mikrovalë dhe në lavastovilje

Material 100% i riciklueshëm

Specifikat

Marka Bormioli
Materiali Opal Glass

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 590 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
3 ne stok
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (10)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (26)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
559 Lekë
690 Lekë
Kurseni 131 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
3 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (11)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (64)
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
590 Lekë
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (23)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
659 Lekë
790 Lekë
Kurseni 131 L
4 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Per perditshmeri

Te thjeshta, te rehatshme dhe cilesore. Me nje super oferte :)