790 Lekë


Përshkrimi

Set pjate supe Bormioli te linjes Ebro

Seti permban 6 pjata supe  me ngjyre te bardhe

Materiali qelq akropal, me permasa 23 cm

Te pershtatshme per mikrovale dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 37359

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 490 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1000 L
1 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (16)
2 ne stok
- 500 L
2 190 Lekë
2 690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 590 Lekë
I disponueshëm
- 1100 L
1 890 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (52)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
1 590 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
690 Lekë
890 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 200 L
590 Lekë
790 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
690 Lekë
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set pjate supe Bormioli te linjes Ebro

Seti permban 6 pjata supe  me ngjyre te bardhe

Materiali qelq akropal, me permasa 23 cm

Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese

Produktet që keni parë

Reviews (0)