1 590 Lekë


Përshkrimi

Supier material porcelani 

Ideale qe supat tuaja te rrine te ngrohta per momentin e konsumimit

Kapaciteti i supieres eshte 1.5 Litra

Me dy doreza mbajtese ne anesore te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31516

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Supier material porcelani 

Ideale qe supat tuaja te rrine te ngrohta per momentin e konsumimit

Kapaciteti i supieres eshte 1.5 Litra

Me dy doreza mbajtese ne anesore te saj dhe me kapak ku te gjitha jane prej porcelani 

E dizenjuar edhe me foto rreth e perqark fillimit te supieres 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (41)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
2 890 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (17)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al