1 590 Lekë


Përshkrimi

Supier material porcelani 

Ideale qe supat tuaja te rrine te ngrohta per momentin e konsumimit

Kapaciteti i supieres eshte 1.5 Litra

Me dy doreza mbajtese ne anesore te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31516

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 500 L
2 190 Lekë
2 690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 590 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
1 590 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
690 Lekë
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 200 L
590 Lekë
790 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
690 Lekë
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Supier material porcelani 

Ideale qe supat tuaja te rrine te ngrohta per momentin e konsumimit

Kapaciteti i supieres eshte 1.5 Litra

Me dy doreza mbajtese ne anesore te saj dhe me kapak ku te gjitha jane prej porcelani 

E dizenjuar edhe me foto rreth e perqark fillimit te supieres 

Produktet që keni parë

Reviews (0)