1 590 Lekë


Përshkrimi

Set Tasash Porcelani me Pika 6 Cope

Ne paketim perfshihen tasat dhe pjatat

Dizajn me pika dhe ngjyra te ndryshme

Ideale per perdorim vetjak dhe dhurate

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31005

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set Tasash Porcelani me Pika 6 Cope

Ne paketim perfshihen tasat dhe pjatat

Dizajn me pika dhe ngjyra te ndryshme

Ideale per perdorim vetjak dhe dhurate

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
690 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
690 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
New
690 Lekë
I disponueshëm
New
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.