590 Lekë


Përshkrimi

Tas porcelani me diameter 23 cm Coconut Ideal per shtrimin e nje tryeze ne detaje  Sugjerohet per servirjen e sallatrave te ndryshme  Material porcelani me dizanj te vecante nga jashte e vijezuar  Rezistent per mikrovale dhe lavastovilje 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32726

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tas porcelani me diameter 23 cm Coconut

Ideal per shtrimin e nje tryeze ne detaje 

Sugjerohet per servirjen e sallatrave te ndryshme 

Material porcelani me dizanj te vecante nga jashte e vijezuar 

Rezistent per mikrovale dhe lavastovilje 

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
450 Lekë
590 Lekë
Kurseni 140 L
Shitur (4)
1 ne stok
310 Lekë
390 Lekë
Kurseni 80 L
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
790 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.