390 Lekë


Përshkrimi

Tas porcelani per femije me Hello Kitty 

Personazhet e ilustruara ne pjesen e jashtme te tasit do te bejne qe femijet te konsumojne me deshire ushqimin e tyre 

Vjen me kapak ne material plastik per mbyllje dhe per te mos lejuar derdhjen e ushqimit

Per lehtesi ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 31956

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tas porcelani per femije me Hello Kitty 

Personazhet e ilustruara ne pjesen e jashtme te tasit do te bejne qe femijet te konsumojne me deshire ushqimin e tyre 

Vjen me kapak ne material plastik per mbyllje dhe per te mos lejuar derdhjen e ushqimit

Per lehtesi ne mbjajtje tasi ka nje doreze e ngjashme me nje filxhan

Diameter afershisht 13 cm 

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
690 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
690 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
New
690 Lekë
I disponueshëm
New
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.