590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 Lekë


Përshkrimi

Tave qelqi e markes Pyrex per gatime me te shijshme

Me forme drejtkendeshi

Material cilesore qelqi qe nuk ngjit

Shume e lehte per t'u pastruar

Rezistente ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 22844

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 300 L
390 Lekë
690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 900 L
1 090 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
980 Lekë
1 480 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (74)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 390 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
1 690 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 30 L
220 Lekë
250 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
- 300 L
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (39)
2 ne stok
- 51 L
109 Lekë
160 Lekë
Shitur (35)
1 ne stok
- 30 L
180 Lekë
210 Lekë
Shitur (28)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tave qelqi e markes Pyrex per gatime me te shijshme

Me forme drejtkendeshi

Material cilesore qelqi qe nuk ngjit

Shume e lehte per t'u pastruar

Rezistente ne furre, frigorifer, mikrovale dhe lavastovilje

Permasat: 40 x 27 x 6 cm

Specifikat

Marka Pyrex

Produktet që keni parë

Reviews (0)