790 Lekë
890 Lekë
Kurseni 100 Lekë


Përshkrimi

Tave Luminarc e linjes Smart Cuisine Me forme ovale, ngjyre te bardhe Material cilesore qelq opal Shume e lehte per t'u pastruar Rezistente ne furre, frigorifer, mikrovale dhe lavastovilje Me permasa 29x17 cm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 32287

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tave Luminarc e linjes Smart Cuisine

Me forme ovale, ngjyre te bardhe

Material cilesore qelq opal

Shume e lehte per t'u pastruar

Rezistente ne furre, frigorifer, mikrovale dhe lavastovilje

Me permasa 29x17 cm

Specifikat

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
2 080 Lekë
Kurseni 790 L
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 090 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (12)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
I disponueshëm
1 390 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
890 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
1 890 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 680 Lekë
Kurseni 390 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.