2 290 Lekë


Përshkrimi

Tave gatimi me kapak Forme ovale dhe ne ngjyre te zeze me pika te vogla te bardha  Per amvisat eshte nje aset i domosdoshet qe gatimet e tyre te marin shijen e duhur dhe nje pjekje cilesore  Ne anesore ka dy doreza si dhe ne pjesen e siperme te kapakut  Material alumini dhe me permasa 45x35 cm  Ne paketim ju do te keni edhe nje zgare ne permasat e taves per larmishmeri gatimesh sipas shijes 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 30970

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tave gatimi me kapak

Forme ovale dhe ne ngjyre te zeze me pika te vogla te bardha 

Per amvisat eshte nje aset i domosdoshet qe gatimet e tyre te marin shijen e duhur dhe nje pjekje cilesore 

Ne anesore ka dy doreza si dhe ne pjesen e siperme te kapakut 

Material alumini dhe me permasa 45x35 cm 

Ne paketim ju do te keni edhe nje zgare ne permasat e taves per larmishmeri gatimesh sipas shijes 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (46)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
I disponueshëm
1 161 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
1 161 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (4)
I disponueshëm
1 701 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
I disponueshëm
2 061 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 590 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 680 Lekë
Kurseni 390 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.