1 490 Lekë


Përshkrimi

Tavë për 12 Mini Muffin

Ëmbëlsirat dhe mini muffins janë një ëmbëlsi e vërtetë ... i vogël dhe më i rafinuar se sa muffins normal, nëse dekorohen siç duhet ata janë shumë elegante për të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29655

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (35)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
160 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
210 Lekë
Shitur (26)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tavë për 12 Mini Muffin

Ëmbëlsirat dhe mini muffins janë një ëmbëlsi e vërtetë ... i vogël dhe më i rafinuar se sa muffins normal, nëse dekorohen siç duhet ata janë shumë elegante për të shërbyer me kafe.

Përmasat: 26x20 cm

Për 12 muffins

Produktet që keni parë