1 890 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 400 Lekë


Përshkrimi

Tavë për 24 Mini Muffin Ëmbëlsirat dhe mini muffins janë një ëmbëlsi e vërtetë ... i vogël dhe më i rafinuar se sa muffins normal, nëse dekorohen siç duhet ata janë shumë elegante për të shërbyer me kafe. Përmasat: 38x26 cm Për 24 muffins

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29653

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tavë për 24 Mini Muffin

Ëmbëlsirat dhe mini muffins janë një ëmbëlsi e vërtetë ... i vogël dhe më i rafinuar se sa muffins normal, nëse dekorohen siç duhet ata janë shumë elegante për të shërbyer me kafe.

Përmasat: 38x26 cm Për 24 muffins

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
690 Lekë
790 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
1 290 Lekë
2 080 Lekë
Kurseni 790 L
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 090 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (16)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
I disponueshëm
1 390 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
890 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 680 Lekë
Kurseni 390 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.