490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 Lekë


Përshkrimi

Tave porcelani per pjekje Ju mund te gatuani ushqimet tuaja te preferuara ne menyre te shendetshme  Mjaft praktike dhe e manovrueshme per formen drejtkendore qe ofron  Mund te futet ne furre pasi eshte rezistente ndaj nxehtesise  Me dy doreza mbajtese  Permasat  jane 28.5x19.5x5 cm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31431

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tave porcelani per pjekje

Ju mund te gatuani ushqimet tuaja te preferuara ne menyre te shendetshme 

Mjaft praktike dhe e manovrueshme per formen drejtkendore qe ofron 

Mund te futet ne furre pasi eshte rezistente ndaj nxehtesise 

Me dy doreza mbajtese 

Permasat  jane 28.5x19.5x5 cm

Specifikat

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
690 Lekë
790 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
1 290 Lekë
2 080 Lekë
Kurseni 790 L
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 090 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
I disponueshëm
1 390 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
890 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
1 890 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 680 Lekë
Kurseni 390 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.