3 590 Lekë


Përshkrimi

Tenxhere e markes Luigi Ferrero seria Atlanta

Me kapak xhami per nje gatim me te sigurte e te shijshem per shkak te avullit qe krijon

Me dy mbajtese anesore silikoni ku mund te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27124

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 490 Lekë
Shitur (52)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 890 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
22 990 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tenxhere e markes Luigi Ferrero seria Atlanta

Me kapak xhami per nje gatim me te sigurte e te shijshem per shkak te avullit qe krijon

Me dy mbajtese anesore silikoni ku mund te kapet, keshtu nxehtesia nuk do te jete me problem

Tanxherja eshte material alumin me veshje jo ngjitese guri (mermer)

E pershtatshme per sobat me vatra gazi, qeramike, elektrike dhe me induksion

Tenxherja ka permasa 20 x 10 cm dhe kapacitet 4.5 litra

Specifikat

Marka Luigi ferrero
Materiali Alumin