2 390 Lekë


Përshkrimi

Tenxhere me kapak nga marka Muhler

Ngjyre gri me diameter 26 cm material inoks

Me tre shtresa qe siguron dhe percon nxehtesine

E perdorshme pdhe shume praktike per ne kuzhien tuaj

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27277

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tenxhere me kapak nga marka Muhler

Ngjyre gri me diameter 26 cm material inoks

Me tre shtresa qe siguron dhe percon nxehtesine

E perdorshme pdhe shume praktike per ne kuzhien tuaj

Specifikat

MarkaMuhler
Diameter26cm
MaterialiInoks

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
21 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
6 790 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (3)
2 ne stok
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
2 ne stok
2 890 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 2000 L
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.