4 590 Lekë
5 590 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Set tenxhere graniti e markes O.M.S
  • Me kapak hermetik
  • Shtresa e...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32767

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set tenxhere graniti e markes O.M.S

Tenxhere jane te krijuar me shtrese graniti dhe alumini

Shtresa e granitit e ben me te lehte gatimin pasi nuk lejon ngjitjen dhe pastrohet shume lehte

Material i pershtatshem per gatim ne gaz dhe korent

Me kapak hermetik dhe mbajtese silikoni me mbrojtje ndaj nxehtesise

Tre permasa 16 cm me kapacitet 1.55 lt, 18 me kapacitet 1.80 lt dhe 20 cm me kapacitet 2.50 lt

Ideale per gatim te perditshem

Shtojini pamje kuzhines suaj me enet e duhura. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
21 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
1 ne stok
4 390 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2600 L
Shitur (3)
1 ne stok
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
6 790 Lekë
Shitur (22)
4 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 1900 L
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.