5 290 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1 700 Lekë


Përshkrimi

Set me kater tenxhere te ndryshme me kapak qelqi secila, te markes Kaisa Villa modeli KV66-14

Materiali inoks shume cilesor ben qe nxehtesia te shperndahet ne menyre te barabarte ne te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 26660

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set me kater tenxhere te ndryshme me kapak qelqi secila, te markes Kaisa Villa modeli KV66-14

Materiali inoks shume cilesor ben qe nxehtesia te shperndahet ne menyre te barabarte ne te gjithe enen

Seti perbehet nga 2 tenxhere dhe 2 tigane me permasa te ndryshme

1. Tenxhere me diameter prej 24 cm, thellesi 13 cm dhe kapacitei 5.1 litra

2. Tenxhere me diameter prej 20 cm, thellesi 11 cm dhe kapacitei 3.2 litra

3. Tigan i thelle per pregatitjen e salcave te ndryshme me diameter prej 16 cm, thellesi 9 cm dhe kapacitei 1.6 litra

4. Tigan me diameter prej 24 cm, thellesi 7.5 cm dhe kapacitei 3.4 litra

Tenxheret bejne te mundur shperndarjen e njetrajteshme te avullit

Nxehen shpejt dhe e ruajne nxehtesine

Me ngjyre argjend

Perdoren ne te gjitha llojet e sobave si me korent, qeramike, me gaz, me induksion etj

Specifikat

Marka Kaisa Villa
Diameter 2 x 24 cm; 20 cm; 16cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 890 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
22 990 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
17 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
2 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (17)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (16)
1 ne stok
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
1 ne stok
2 990 Lekë
4 800 Lekë
Kurseni 1810 L
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
1 ne stok
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
2 ne stok
990 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 1700 L
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al