5 490 Lekë


Përshkrimi

Set Tenxhere Kaisa Villa KV-1001

Material Stainless Steel shume cilesore

Seti permban 7 pjese:

1 tigan i thelle me kapak me permasa 16x9 cm dhe kapacitet 1.9L

2...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 24084

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 490 Lekë
Shitur (52)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 890 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Tenxhere Kaisa Villa KV-1001

Material Stainless Steel shume cilesore

Seti permban 7 pjese:

1 tigan i thelle me kapak me permasa 16x9 cm dhe kapacitet 1.9L

2 tenxhere me kapake me permasa te ndryshme:

20 x11.5 cm me kapacitet 3.4 Litra

24x13.5 cm me kapacitet 5.8 Litra

Tigan me permasa 24x6.5 cm

Texheret jane te pershtatshme per soba me induksion

Specifikat

Marka Kaisa Villa
Materiali Stainless Steel