5 490 Lekë


Përshkrimi

Set Tenxhere Kaisa Villa KV-1001

Material Stainless Steel shume cilesore

Seti permban 7 pjese:

1 tigan i thelle me kapak me permasa 16x9 cm dhe kapacitet 1.9L

2...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 24084

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 3000 L
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
9 100 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 1925 L
5 775 Lekë
7 700 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (16)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
22 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 900 L
3 590 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1700 L
2 490 Lekë
4 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 100 L
190 Lekë
290 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Tenxhere Kaisa Villa KV-1001

Material Stainless Steel shume cilesore

Seti permban 7 pjese:

1 tigan i thelle me kapak me permasa 16x9 cm dhe kapacitet 1.9L

2 tenxhere me kapake me permasa te ndryshme:

20 x11.5 cm me kapacitet 3.4 Litra

24x13.5 cm me kapacitet 5.8 Litra

Tigan me permasa 24x6.5 cm

Texheret jane te pershtatshme per soba me induksion

Specifikat

Marka Kaisa Villa
Materiali Stainless Steel

Reviews (0)