25 990 Lekë


Përshkrimi

Set tenxheresh me veshje guri

Nuk ngjisin ushqimin dhe idale qe gatimet te marin shijen e duhur pa prishur edhe formen e tyre

Ruajne nxehtesine dhe vijne ne dizanj unik nga jashte veshur ne ngjyre bezhe

Ne paketim ju do te keni 3 tenxhere ne diameter te ndryshem, 2...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 31930

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set tenxheresh me veshje guri

Nuk ngjisin ushqimin dhe idale qe gatimet te marin shijen e duhur pa prishur edhe formen e tyre

Ruajne nxehtesine dhe vijne ne dizanj unik nga jashte veshur ne ngjyre bezhe

Ne paketim ju do te keni 3 tenxhere ne diameter te ndryshem, 2 tigane

Secili artikull shoqerohet me kapak qelqi dhe doreza plastike qe nuk pershkojne nxehtesine

Diametri i tiganit te vogel eshte 16 cm

Diametri i tenxheres se vogel eshte 20 cm

Diametri i tenxheres se mesme eshte 24 cm

Diametri i tenxheres se madhe eshte 28 cm

Diametri i tiganit te madh eshte 28 cm

Bashke me tenxheret eshte nje set me aksesore kuzhine

Seti ylber perfshin: Luge, garuzhde, pirunj, kullonjese.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
1 ne stok
4 390 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2600 L
Shitur (3)
1 ne stok
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
6 790 Lekë
Shitur (22)
4 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 1900 L
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.