4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Tenxhere material qe nuk ngjit dhe tigan
  • Kapak xhami dhe dizajn i pershtatshem me soba te ndryshme
  • Gatime te shijshme dhe energji e kursyer
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29103

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tenxhere +  tigan te markes Berlinger House modeli BH-1728

Material alumin i perpunuar qe nuk ngjit. Linja Forest Line, dizenjo ergonomike me nje shtrese te holle mermeri dhe graniti dhe fundi me induksion

Tenxherja ka kapak xhami dhe vellim 4 lieter ndersa tigani 1 liter

Permasa e tiganit 24x4.8cm ndersa tenxherja 24x11.8cm

Te përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave: gaz, elektrike, qeramike, halogjen, induksion.

Specifikat

Marka Berlinger Haus
Materiali Alumin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 890 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (16)
1 ne stok
4 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
2 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 1500 L
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al