5 990 Lekë


Përshkrimi

  • Tenxhere material qe nuk ngjit dhe tigan
  • Kapak xhami dhe dizajn i pershtatshem me soba te ndryshme
  • Gatime te shijshme dhe energji e kursyer
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 29103

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
9 100 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 700 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 400 L
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (16)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
22 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
3 490 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 100 L
190 Lekë
290 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tenxhere +  tigan te markes Berlinger House modeli BH-1728

Material alumin i perpunuar qe nuk ngjit. Linja Forest Line, dizenjo ergonomike me nje shtrese te holle mermeri dhe graniti dhe fundi me induksion

Tenxherja ka kapak xhami dhe vellim 4 lieter ndersa tigani 1 liter

Permasa e tiganit 24x4.8cm ndersa tenxherja 24x11.8cm

Te përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave: gaz, elektrike, qeramike, halogjen, induksion.

Specifikat

Marka Berlinger Haus
Materiali Alumin

Reviews (0)