5 990 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

Set me tre tenxhere te ndryshme me kapak qelqi dhe nje tigan te thelle marka FEST Materiali inoks shume cilesor ben qe nxehtesia te shperndahet ne menyre te barabarte ne te gjithe enen Seti perbehet nga 3 tenxhere dhe 1 tigan i thelle 1. Tenxhere me diameter prej 24 cm me kapak, kapacitet 6.5 litra 2. Tenxhere me diameter prej 20 cm me kapak, kapacitet 3 litra 3. Tenxhere me diameter prej...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 28906

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set me tre tenxhere te ndryshme me kapak qelqi dhe nje tigan te thelle marka FEST

Materiali inoks shume cilesor ben qe nxehtesia te shperndahet ne menyre te barabarte ne te gjithe enen

Seti perbehet nga 3 tenxhere dhe 1 tigan i thelle

1. Tenxhere me diameter prej 24 cm me kapak, kapacitet 6.5 litra

2. Tenxhere me diameter prej 20 cm me kapak, kapacitet 3 litra

3. Tenxhere me diameter prej 16 cm me kapak, kapacitet 2 litra

4. Tigan me diameter prej 16 cm, kapacitet 2 litra

Siperfaqa e brendshme e ndertuar nga tre shtresa eshte punuar nga celik shume cilesore

Shperndarje te njetrajteshme te avullit

Nxehen shpejt dhe e ruajne nxehtesine

Pjesa e poshtme termike.

Ngjyra: Argjend

Perdorimi: Ne soba me korent, qeramike, me gaz dhe ne ato me induksion

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 690 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 890 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
2 590 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
18 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
4 690 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (2)
2 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (14)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (14)
1 ne stok
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
4 ne stok
990 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.