3 990 Lekë


Përshkrimi

Set me 1 tenxhere + kapak qelqi, nje tigan i thelle + kapak qelqi dhe tigan nga marka Kaisa Hoff

Materiali inoks shume cilesor ben qe nxehtesia te shperndahet ne menyre te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43427

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 290 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
6 190 Lekë
7 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 1500 L
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 890 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
22 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
- 1700 L
2 490 Lekë
4 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set me 1 tenxhere + kapak qelqi, nje tigan i thelle + kapak qelqi dhe tigan nga marka Kaisa Hoff

Materiali inoks shume cilesor ben qe nxehtesia te shperndahet ne menyre te barabarte ne te gjithe enen

Seti perbehet nga 1 tenxhere ,1 tigan te thelle dhe 1 tigan normal

1. Tenxhere me diameter prej 18x10.5 cm me kapak qelqi, kapacitet 2.5 litra

2. Tigan i thelle me diameter prej 16x9.5 cm me kapak qelqi , kapacitet 1.9 litra

3. Tigan me diameter prej 20x4 cm

Shperndarje te njetrajteshme te avullit

Nxehen shpejt dhe e ruajne nxehtesine

Pjesa e poshtme termike.

Ngjyra: Argjend

Perdorimi: Ne soba me korent, qeramike, me gaz dhe ne ato me induksion

Reviews (0)