18 990 Lekë


Përshkrimi

Set tenxhere + Tigane Burgundy BH/1632N

Seti permban 15 pjese:

1 Tenxhere me permase 20 * 10,4 cm ose 2,5 L

1 Tenxhere me permase 24 * 11,8 cm ose 4,1 L

1...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42174

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1500 L
6 190 Lekë
7 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 1500 L
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 890 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
22 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
- 1700 L
2 490 Lekë
4 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Set tenxhere + Tigane Burgundy BH/1632N

Seti permban 15 pjese:

1 Tenxhere me permase 20 * 10,4 cm ose 2,5 L

1 Tenxhere me permase 24 * 11,8 cm ose 4,1 L

1 Tenxhere me permase 28 * 12,4 cm ose 6,1 L

1 Tigan/Tenxhere salce me permase 16 * 7,5 cm ose 1,2 Lt

1 Tigan me permase 24 * 6,5 cm ose 2,3L

1 Tigan me permase 28 * 5,2 cm ose 2,4L

3 kapake per tenxheret dhe 1 kapak per tiganin e salces

3 aksesore kuzhine material nejlon

2 shtresa per te vendsur tenxheret ne tavoline

Material alumini me perçueshmeri te larte termike me baze turbo induksioni, e cila kursen deri ne 35 %

te energjise elektrike. Me veshje 3-shtresa e mermeri

Specifikat

Marka Berlinger Haus

Reviews (0)