2 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1 400 Lekë


Përshkrimi

Set tenxhere marka Hoffman 3 tenxhere ne permasa te ndryshme Gatuani shpejt dhe kurseni energji.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21119

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set tenxheresh te markes Hoffman

Tenxhere shume cilesoe, materiali i te cilave eshte inoks.

Secila nga tenxheret ka kapakun perkates.

Seti permban 3 tenxhere me madhesi te ndryshme.

Nje produkt per gatime te shpejta dhe me shije i cili nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj.

Perdoret ne vatra gazi dhe elektrike.

Diametri i seciles eshte: 20cm, 22cm dhe 24 cm.

Kapaciteti: 4 Litra, 5 Litra, 6 Litra.

Lahet lehtesisht edhe ne makinen larese.

Specifikat

Marka Hoffman
Materiali Inoks

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 690 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 890 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
2 590 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
18 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
4 690 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (2)
2 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (14)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (14)
1 ne stok
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
4 ne stok
990 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.