3 490 Lekë
5 190 Lekë
Kurseni 1 700 Lekë


Përshkrimi

Tenxhere e markes Berlinger Haus Nuk ngjit ushqimin Ruan nxehtesine 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27639

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tenxhere me kapak qelqi Casserole  e markes Berlinger Haus nga linja Metallic Line

Tenxherja ka diameter 24 cm me tre shtresa mbuluese qe nuk e lejojne ushimin te ngjise

Material alumini me perçueshmeri te larte termike me baze turbo induksioni, e cila kursen deri ne 35 % te energjise elektrike

Vellimi deri ne 4.1 liter. E pershtatshme per te gjitha llojet e sobave

Nxehet shpejt dhe ruan nxehtesine. Nuk djeg ushqimin tuaj dhe ruan vleren ushqimore

Specifikat

Marka Berlinger Haus
Diameter 24 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 690 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 890 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
2 590 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
18 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
4 690 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (2)
2 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (12)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (14)
1 ne stok
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
4 ne stok
990 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.