3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Tenxhere e markes Berlinger Haus
  • Nuk ngjit ushqimin
  • Ruan nxehtesine 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27639

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (41)
4 ne stok
9 100 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 700 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 400 L
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (16)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
22 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
3 490 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 100 L
190 Lekë
290 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tenxhere me kapak qelqi Casserole  e markes Berlinger Haus nga linja Metallic Line

Tenxherja ka diameter 24 cm me tre shtresa mbuluese qe nuk e lejojne ushimin te ngjise

Material alumini me perçueshmeri te larte termike me baze turbo induksioni, e cila kursen deri ne 35 % te energjise elektrike

Vellimi deri ne 4.1 liter. E pershtatshme per te gjitha llojet e sobave

Nxehet shpejt dhe ruan nxehtesine. Nuk djeg ushqimin tuaj dhe ruan vleren ushqimore

Specifikat

Marka Berlinger Haus
Diameter 24 cm

Reviews (0)