3 690 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

Tenxhere e ceket graniti 30 cm O.M.S E krijuar me shtrese mermeri dhe alumini Shtresa e mermerit e ben me te lehte gatimin pasi nuk lejon ngjithen dhe pastrohet shume lehte Material i pershtatshem per gatim ne gaz dhe korent Kapaciteti 4.65 Lt

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32532

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tenxhere e ceket graniti 30 cm O.M.S

E krijuar me shtrese mermeri dhe alumini

Shtresa e mermerit e ben me te lehte gatimin pasi nuk lejon ngjithen dhe pastrohet shume lehte

Material i pershtatshem per gatim ne gaz dhe korent

Kapaciteti 4.65 Lt

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
3 890 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
2 590 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
18 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
4 690 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (2)
2 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (12)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (14)
1 ne stok
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
4 ne stok
990 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.