3 290 Lekë


Përshkrimi

  • Tenxhere graniti 20 cm e markes O.M.S
  • Me kapak hermetik qelqi
  • Me shtrese graniti 
  • Diameter 20 cm dhe kapacitet 2.50 liter 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32768

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 900 L
2 690 Lekë
3 590 Lekë
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (14)
3 ne stok
- 1600 L
2 390 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (52)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 890 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
22 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1700 L
2 490 Lekë
4 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Tenxhere graniti 20 cm e markes O.M.S

Tenxhere me veshje graniti i e cila do iu servir ushqimet tuaja te preferuara pa ngjitje 

Nje shije e vecante ne gatime ,si dhe ofron nje larrje te lehte ne pak minuta 

Me doreza ne material plastike rezistente ndaj nxehtesise 

Kapak qelqi i cili ben nje mbyllje perfekte dhe doreze kapese ne material plastik serish rezistent ndaj nxehtesise 

Diametri i tenxheres eshte 20 cm dhe kapacitet 2.50 Liter 

KUJDES : Nuk sugjerohet larja me elemente te forte si dhe gatimi i mundshem me luge druri per te mos demtuar veshjen e tyre 

Specifikat

Marka O.M.S

Produktet që keni parë

Reviews (0)