3 890 Lekë


Përshkrimi

  • Tenxhere graniti 26 cm e markes O.M.S
  • Me kapak hermetik qelqi
  • Me shtrese graniti 
  • Diameter 26 cm dhe kapacitet 3.50 liter 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32771

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tenxhere graniti 26 cm e markes O.M.S

Tenxhere me veshje graniti i e cila do iu servir ushqimet tuaja te preferuara pa ngjitje 

Nje shije e vecante ne gatime ,si dhe ofron nje larrje te lehte ne pak minuta 

Me doreza ne material plastike rezistente ndaj nxehtesise 

Kapak qelqi i cili ben nje mbyllje perfekte dhe doreze kapese ne material plastik serish rezistent ndaj nxehtesise 

Diametri i tenxheres eshte 26 cm dhe kapacitet 3.50 Liter 

KUJDES : Nuk sugjerohet larja me elemente te forte si dhe gatimi i mundshem me luge druri per te mos demtuar veshjen e tyre 

Specifikat

Marka O.M.S, OKI

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 690 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
22 990 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
17 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
2 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (17)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (16)
1 ne stok
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
1 ne stok
2 990 Lekë
4 800 Lekë
Kurseni 1810 L
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
1 ne stok
5 290 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (3)
2 ne stok
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
2 ne stok
990 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 1700 L
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al