12 990 Lekë


Përshkrimi

Tenxhere me presion e markes Tefal modeli P2534441

Me nje kapacitet pre 8 litrash dhe diameter 22cm

Me shporte avullimi per te marre gatime me vlera ushqimore

Gatuajini ato vetem me avullin e tenxheres me presion

Material qe nuk ngjit Stainless

Kurseni...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19976

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tenxhere me presion e markes Tefal modeli P2534441

Me nje kapacitet pre 8 litrash dhe diameter 22cm

Me shporte avullimi per te marre gatime me vlera ushqimore

Gatuajini ato vetem me avullin e tenxheres me presion

Material qe nuk ngjit Stainless

Kurseni kohe dhe merrni me shume shije per ju dhe familjen tuaj

Per me shume shije nme kuzhinen tuaj

*Ju lutemi lexoni instruksionet perpara perdorimit

Specifikat

Marka Tefal
Garancia 2 vjet
Diameter 22cm
Kapaciteti (ne Litra) 8 L
Materiali Stainless steel

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
21 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
1 ne stok
4 390 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2600 L
Shitur (3)
1 ne stok
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 790 Lekë
Shitur (22)
4 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 1900 L
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.